Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
ZADANIA:
  • pomoc przy procesie produkcji, szycia, kompletowania i wysyłki mebli dziecięcych;
  • dbanie o porządek na miejscu pracy.

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6 - 14, 14 - 22)
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • ciekawą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 660 086 914.

Znajdziesz nas również w naszym biurze w Łodzi:
ul. Łagiewnicka 54/56, I piętro, pok. 107/108.

Zachęcamy do aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.