Seito Polska Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Komorniki

Firma SEITO Polska od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

OBOWIĄZKI:

- Weryfikacja jakościowa i ilościowa towaru

- Rejestr przyjęć i wydań

- Przemieszczanie towaru w lokacji

WYMAGANIA:

-Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

- Min. półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

- Mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Dodatkowe ubezpieczenie na życie

- Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- Pracę w systemie dwuzmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.