Opis stanowiska pracy

  • PRACA NA MAGAZYNIE ŚREDNIEGO I NISKIEGO SKŁADOWANIA ZWIĄZANA:
    • ZE SPRAWDZANIEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM ELEMENTÓW MECHANIKI,
    • ZE SPRAWDZANIEM ILOŚCIOWYM ELEMENTÓW ELEKTRONIKI
    • Z PRZYJMOWANIEM I WYDAWANIEM MATERIAŁÓW,
    • Z PRZYGOTOWYWANIEM TOWARU DO WYSYŁEK,
    • Z ZAŁĄDUNKIEM I ROZŁADUNKIEM DOSTAW,
    • Z PRACAMI PORZĄDKOWYMI W OBRĘBIE MAGAZYNU,
    • Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA - PROGRAMU MAGAZYNOWEGO I ARKUSZA KALKULACYJNEGO EXCEL
    • Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO.

Wymagania

  • UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNYCH, RYSUNKÓW MECHANICZNYCH
  • OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO,
  • OBSŁUGA KOMPUTERA, PAKIETU MS OFFICE (ZWŁASZCZA EXCEL)
  • WYSOKA KULTURA OSOBISTA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ,
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU,
  • ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE,
  • CHĘĆ WPROWADZANIA ROZWIĄZAŃ OPTYMALIZUJĄCYCH.

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń... automatyki przemysłowej, również dla stref zagrożonych wybuchem. W produkowanych urządzeniach znajduje się autorskie oprogramowanie, które jest tworzone całkowicie przez nasz dział rozwoju. Nasze projekty wielokrotnie mają charakter unikalny, szyty na miarę pod indywidualne wymagania klienta.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie