Opis stanowiska pracy

  • Praca w zespole ale i również indywidualna związana m.in. ze/z:
    • sprawdzeniem ilościowym i jakościowym elementów elektroniki oraz mechaniki,
    • przyjmowaniem i wydawaniem towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
    • konfekcjonowaniem wysyłek,
    • załadunkiem i rozładunkiem dostaw,
    • pracami porządkowymi w obrębie magazynu.
  • Obsługa wózka widłowego akumulatorowego,
  • Praca przy komputerze, m.in.: obsługa programu magazynowego (LoMag), wykonywanie zestawień w excel itp.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych – dodatkowy atut,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut,
  • Wiedza techniczna z zakresu elektroniki, elektryki i mechaniki - dodatkowy atut,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • wymagana obsługa pakietu ms office - zwłaszcza excel,
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Orientacja na kulturę bezpieczeństwa pracy na magazynie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę w młodym zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie