Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna poszukuje pracownika (student lub osoba ucząca się) na stanowsko - Magazynier.

Miejsce pracy: Centrum logistyczne Katowice , ul. Hutnicza / Porcelanowa

Obowiązki:

- kompletacja towarów (materiały eksploatacyjne do drukarek)
- przygotowanie zamówień do wysyłki

Warunki zatrudnienia:

praca od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny w zgranym nie dużym zespole

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- Częstotliwość wypłat do ustalnia (tygodniowo, miesięcznie)
- Wypłata uzależniona od ilości przepracowanych godzin

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą logistyczną świadczącą usługi przechowywania i kon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 200PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna