Opis stanowiska pracy

Dla wzmocnienia naszego zespołu w siedzibie firmy w Jeleniej Górze poszukujemy:

MAGAZYNIER

Do zadań pracownika będzie należało:

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw, w tym:
  • rozładunek dostaw
  • rozmieszczenie materiałów w magazynie
  • potwierdzenie przyjęcia dostawy w dokumentacji
  • Wykonywanie przydzielonych zadań zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową
  • Okresowa kontrola rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym; zgłaszanie przełożonemu ewentualnych rozbieżności.
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji, uczestnictwo w jej przebiegu.
  • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym powierzonych środków technicznych
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Oczekujemy od Państwa:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Mile widziane uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialności, sumienności, uczciwości.
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Jeśli poszukują Państwo zatrudnienia w rozwijającym się, nowoczesnym przedsiębiorstwie i są Państwo gotowi podjąć odpowiedzialność za powierzone zadania, będzie nam niezmiernie miło podjąć z Państwem współpracę. W celu uzyskania dalszych informacji jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +4875/641 26 92.Zainteresowanych prosimy o przesłanie w najbliższym możliwym terminie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej poczty, przekonywującego podania o pracę oraz życiorysu w języku polskim i niemieckim (angielskim). Wspomniane dokumenty wraz z zamieszczeniem Państwa oczekiwań finansowych prosimy przesłać na poniższy adres na adres:

MEINERT Sp. z o.o.

Karolina Kalinowska

ul. Spółdzielcza 53

PL-58500 Jelenia Góra

tel +4875/641 26 92

lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prezentacja firmy

Meinert Sp z o.o., spółka córka firmy ARCUS Commponents GmbH produkuje w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości