OTTO Work Force OTTO Work Force

Magazynier

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Nie musisz znać dobrze niemieckiego, aby pracować w Niemczech! Oferujemy pewną pracę w Lipsku w magazynach znanego koncernu z branży samochodowej. Wykorzystaj tę szansę na dobrą pracę i aplikuj już dziś!
Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy
Opis Stanowiska:
• Praca jako magazynier
• Zbieranie zamówień za pomocą wózka „amajza”
• Rozładunek i załadunek towaru
• Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06:00-14:15 / 14:05-22:20
+ możliwość nadgodzin w soboty!

Wymagania:
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Podstawową znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 / A2
• doświadczenie na w/w stanowiska
• rzetelność i sumienność
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową: 11,14 euro brutto
• Dodatek 25% do godzin nocnych (23.00-06.00)
• Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy : 10 euro dziennie
• Pewną pracę dla bardzo znanej firmy
• Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę
• Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
• Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin
• Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.