Opis stanowiska pracy

Znasz angielski na poziomie komunikatywnym? Szukasz atrakcyjnej finansowo pracy zmianowej na magazynie? Interesuje Cię stabilne i bezpieczne zatrudnienie? Mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii!

Dla naszego klienta, zajmującego się dystrybucją elementów rafineryjnych, szukamy pracowitych i rzetelnych osób do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

Oczekujemy od Ciebie:

  • Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

  • Zbieranie zamówień
  • Pakowanie i oznaczenie paczek
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Wczytywanie towaru za pomocą skanera ręcznego
  • Obsługa wózka EPT

Co oferujemy:

  • Umowa zawarta na holenderskich warunkach
  • Ubezpieczenie
  • Wypłata tygodniowa – przelewana na konto
  • Stawka € 12,19 /h
  • Dodatki zgodnie z CAO
  • Gwarancja godzin w umowie
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Transport do pracy służbowym samochodem
  • Zwrot kilometrówki w przypadku własnego mieszkania
  • Praca zmianowa
  • Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz
  • Bezpieczne i legalne zatrudnienie przy minimum formalności
  • Organizację transportu z Polski do konkretnej lokalizacji w Holandii
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu przez cały okres pracy

Ile łącznie zarobisz:

€ 11,25/h podstawa + € 0,94/h dodatek wakacyjny = € 12,19/h

Dodatkowo możesz otrzymać:

€ 2,25/dzień – za bycie kierowcą

€ 23,44/godzina – za pracę w niedzielę i święta

€ 16,12/godzina – za pracę na zmianie 21:00-24:00

€ 16,12/godzina – za pracę w ramach nadgodzin

Koszty, które poniesiesz:

Zakwaterowanie: € 115/tydzień

Ubezpieczenie: € 30,27/tydzień

Transport do i z pracy: € 3,75/dzień*

Zwrotna kaucja za rower: € 75/jednorazowo

* będąc kierowcą lub posiadając rower nie ponosisz tej opłaty

Prezentacja firmy

Eurojob Top Teams for Top Jobs jest to polska siedziba, znajdując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie