Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Magazynier

Miejsce pracy: Gostyń
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek i załadunek transportu
  • Obsługa wózka widłowego i innych urządzeń mobilnych
  • Praca ze skanerem
  • Kontrola wydawanego towaru

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem
  • Dyspozycyjność – praca w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie miesięczne do 4100 zł brutto,
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia zasadniczego,
  • bonusy finansowe i benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa, stołówka),
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stałą opiekę Konsultanta Personalnego Work Service,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.