Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0228

Obowiązki:

Przyjęcia towarów na magazyn,
Dostarczenie materiałów na poszczególne linie produkcyjne,
Prowadzenie samokontroli,
Praca w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie, Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, Uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice Chęć do pracy, Dyspozycyjność Oferujemy: Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin; interesuje nas dłuższa współpraca Miłą atmosferę pracy

Miejsce pracy: Innowacyjna 13, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres info@daglass.pl, a w treści wiadomości o umieszczenie informacji: Kandydatura, imię i nazwisko, stanowisko: Magazynier Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. GLASS Doros Teodora Spółka z o. o., Rogoźnica 315, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy