Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

MAGAZYNIER

Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 15 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:

Jeśli chcesz podjąć pracę w firmie, która oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie,
  • Nowe konkurencyjne stawki,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny( kartę sportową – OK System, prywatną opiekę medyczną LUXMED, wczasy pod gruszą, bony i paczki na święta, ubezpieczenie grupowe)

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,
  • Zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych – UDT warunek konieczny,
  • Doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Dokładności, sumienności i odpowiedzialności

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.