ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie + premię miesięczną
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Benefity: Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU, Medicover, imprezy integracyjne, kupony zniżkowe, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, paczki dla dzieci, premię za polecenie pracownika, bon z okazji urodzenia się dziecka, upominki urodzinowe, dofinansowanie stołówki, kursy językowe
  • Wdrożenie do pracy - kompletny pakiet szkoleń
  • Trzyzmianowy system pracy
  • Pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie z branży automotive

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT lub w trakcie wyrabiania
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Motywacja i zaangażowanie, komunikatywność

Zadania:

  • Przyjmowanie, kontrola i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • Załadunek dostaw do wysyłki, rozładunek
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Zasilanie linii produkcyjnych - wydanie i pobieranie komponentów zgodnie z zamówieniem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials