Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu,
  • Wprowadzanie danych towarów do systemu,
  • Sprawdzanie stanu przyjętych towarów,
  • Przechowywanie towarów w magazynie,
  • Kontrola stanu magazynowego,
  • Przyjmowanie zamówień, pakowanie towarów, przygotowanie do wysyłki i wysyłka do odbiorców,
  • Utrzymywanie magazynu wg standardów BHP,
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku na magazynie.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie zawodowe
  • język angielski komunikatywny
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • kurs języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • imprezy integracyjne
  • bardzo fajną atmosferę
  • pyszną kawę i gorącą czekoladę
  • pracę na jedną zmianę

Od ponad 60 lat nazwa Fronius to synonim intensywnych prac badawczych i ciągłego... poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Perfekcyjną efektywność można dostrzec w każdym produkcie. Była ona wiele razy nagradzana, nagrodami krajowymi i międzynarodowymi.

Co dzisiaj oznacza osiągnięcie? W czasach w których ulepszenia, „skoki wydajności”, osiągnąć można tylko na poziomie marginalnym, ponieważ wszyscy wszystko już potrafią. I ponieważ wszystko jest już tak silne, szybkie i dobre. A czy nie chodzi przy tym o to, aby zawsze być jeszcze troszkę lepszym? Ale dlaczego się to w takim razie udaje? Fronius widzi klucz do prawdziwych osiągnięć w niepowtarzalności.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na magazynie , Praca Praca fizyczna , Praca Kontrola jakości