Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Zadania na stanowisku:
przygotowanie elementów do spawania
udział w procesie produkcji urządzeń chłodniczych
spawanie urządzeń z blachy nierdzewnej bazując na rysunku technicznym

Wymagania:
wykształcenie zawodowe/ średnie
umiejętność samodzielnej pracy
umiejętność spawania metodą MIG/ TIG
dyspozycyjność do pracy zmianowej (2 zmiany: 6/14 - 14/22)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność czytania rysunku technicznego

Nasz Klient oferuje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od doświadczenia i umiejętności)
pracę w systemie 2 zmian
benefity pracownicze
możliwość rozwoju zawodowego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria