Klient infoPraca.pl

Wymagania
• Uprawnienia obsługi wózków wysokiego składowania
• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Znajomość zasad BHP na podobnym stanowisku
• Znajomość obsługi komputera
Oferujemy
• Pracę w systemie zmianowym
• Umowę o pracę
• Regularne premie
• Stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Magazynier

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Gdańsk

Dla naszego klienta, międzynarodowej sieci handlowej poszukujemy pracownika na stanowisko:
Magazynier

Zadania
• Rozładunek towaru zgodnie z założeniami dokumentacji
• Rozmieszczenie towarów w magazynie zgodnie z opisem
• Obsługa systemu przyjmowania dostaw
• Obsługa wózka widłowego/ wysokiego składowania
• Dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.