Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wysyłek zgodnie ze zleceniami i dokumentami WZ;
  • Prawidłowe, zgodne z potrzebami i zleceniami wydawanie materiałów do odpowiednich zleceń produkcyjnych;
  • Rozładunek materiałów i wyrobów gotowych
  • Kontrola stanów magazynowych surowców i wyrobów gotowych,
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Obsługa sprzętu transportowego w magazynie
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych prac

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracach produkcyjno-magazynowych
  • Podstawowa wiedza techniczna,
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności organizacyjne, kreatywność, komunikatywność;
  • Rzetelność, pracowitość i uczciwość;
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe;

Warunki:

  • Wynagrodzenie w formie podstawy + premia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat;
  • Lokalizacja miejsca pracy: 05-651 Drwalew – okolice Grójca, Góry Kalwarii oraz Piaseczna

Prezentacja firmy

HiTec Film Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjno-dystrybucyjną dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Kontrola jakości