Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Czas pracy:

- praca od poniedziałku do piątku (niektóre soboty),

- praca po 8 h w systemie zmianowym 06:00-14:00,14:00-22:00 i 22:00-6:00.

Obowiązki:

- rozładunek i załadunek transportu,

- sortowanie towaru na magazynie,

- etykietowanie palet.

Wymagania:

- uprawnienie na wózki widłowe

- dobry stan zdrowia,

- gotowość do pracy w godzinach nocnych,

- chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

- stawkę godzinową 21,00 zł brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15

02-791 Warszawa

Tel. 501-322-675

godziny otwarcia: poniedziałek- piątek,10.00- 16.00

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy