Brembo Poland Sp. z o.o.
Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Magazynier

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

3 800 - 4 000 zł/mies.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków widłowych;
  • rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony procedurami sposób;
  • utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy;

Oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego;
  • kursu operatora wózka widłowego wraz z wymianą butli (UDT);
  • doświadczenia na stanowisku;
  • dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej;
  • Bezpłatny transport z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Poręba, Zawiercie, Lelów, Ciągowice, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Częstochowa, Koziegłowy, Myszków, Ogrodzieniec,
  • Konkurencyjne warunki wynagradzania,
  • Bogaty pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet sportowy, bony żywnościowe),
  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, świąteczne paczki dla pracownika i dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku dzieci, imprezy integracyjne)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.