Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Obsługa magazynu części produkcyjnych, terminowa realizacja zamówień dostarczania części na linię produkcyjną oraz przyjmowania i wydawania materiałów:

1. Przyjmowanie części produkcyjnych (fizycznie i systemowo przez wpis do programu magazynowego)

2 Wydawanie i dystrybucja części produkcyjnych na obszarze produkcyjnym.

3. Przeprowadzanie inwentaryzacji części

4. Nadawanie częściom produkcyjnym numerów wewnętrznych.

5. Nadzór nad ustalonym porządkiem w obszarze magazynu.

6. Przygotowywanie i załadunek wyrobów gotowych dla klientów.

7. Nadzór nad stanem ilościowym części produkcyjnych

8. Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

9. Prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi

Wiek poniżej 30 lat – mile widziane;

Mile widziane osoby z Dąbrowy Górniczej;

Stawka 2100 podstawa + premia uznaniowa

Umowa o pracę, okres próbny 3 miesiące

Prezentacja firmy

Filters International Sp. z o.o. to firma produkcyjna, wytwarzają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji