Del Piero Sp. z o.o.
DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

Magazynier

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Częstochowa

Naszym Klientem jest znana i prężnie rozwijająca się firma oferująca rozwiązania techniczne z zakresu wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji. Wspomagając firmę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

 MAGAZYNIER

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie towarów do magazynu, ich składowanie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji oraz wydawanie i kompletowaniem towaru przy wysyłce do klienta na podstawie danego zamówienia
  • odbiór jakościowy i ilościowy
  • dbanie oo właściwe dla danych produktów warunki przechowywania
  • pakowanie towaru, zabezpieczanie go i przygotowanie do transportu
  • obsługa systemu magazynowego
  • nadzór nad dokumentacją

PRACA MA CHARAKTER W PEŁNI SAMODZIELNY - poszukujemy osób zdysycplinowanych, sumiennych, pracowitych i optymistycznie nastawionych do życia. Ludzi chcących się rozwijać w strukturach prężnie działającej na rynku firmie.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: średnie
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na anlogicznym stanowisku pracy
  • W zakresie IT: dobra znajomość pakietu MS Office
  • W zakresie wiedzy: Wiedza z zakresu systemów magazynowania, dokumentacji, programów do obsługi magazynu etc
  • W zakresie cech osobowości: Poszukiwana osoba powinna sie cechować : zaangażowaniem i motywacją do pracy, dobrą organizacją, umiejętnością ustalania priorytetów i zarządzania własną pracą, zdolnościami interpersonalnymi, umiejetnosciami pracy w zespole, samodzielnymi i dokładnymi.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy.

Nasz Klient oferuje pracę:

  • w rozwojowym i stabilnym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę:„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog