X-Kom Sp. z o.o.
Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Magazynier

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • Umowę o pracę i wypłacane na czas wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia lub dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu fachowców i pasjonatów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Chęć podjęcia pracy zmianowej
  • Uczciwość i energia w działaniu
  • Silna motywacja oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.