Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp.z.o.o i Sp. K Agencja Zatrudnienia o numerze certyfikatu 13953
Aktualnie dla naszego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Chorzów Batory Strefa Logistyczna

Zakres obowiązków:

- ręczna kompletacja części samochodowych
- kompletacja zamówienia
- praca ze skanerem
- odbiór / wydawanie towaru

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności z sądu w dniu podpisania umowy
- dobry stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy na magazynie

Proszę o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego do pomocy przy czynnościach magazynowych, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 3 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka