Opis stanowiska pracy

W związku z chęcią zapewnienia lepszej jakości i efektywności pracy przy rosnącej produkcji firma RAFS Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier

Opis stanowiska:

  • prowadzenie gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej

  • przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów

  • utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie przepisów i procedur BHP

  • przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

  • atrakcyjne premie

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego z wymianą butli gazowych – warunek konieczny

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania i silnej motywacji do  pracy

  • znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zatytułowanego imieniem i nazwiskiem - warunek konieczny do dalszego procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Od 1997 roku posiadamy w Naszej bazie kilka tysięcy wartościowych klient... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji