ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość zatrudnienia w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie: 23,00 zł brutto/h
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność, dokładność, staranność oraz rzetelność
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Zadania:

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Rozładunki/ załadunki
  • Kontrola jakości opon
  • Inspekcja bieżników opon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy