ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Błonie

Praca od zaraz!

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość zatrudnienia w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie 4200 zł brutto miesięcznie
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Pakiet benefitów - Medicover, MultiSport, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Zadania:

  • Kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Rozładunki/ załadunki
  • Kontrola jakości opon
  • Inspekcja bieżników opon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials