ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Błonie

Miejsce pracy: Radonice

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • Miła atmosfera w pracy
  • Umowa-zlecenie
  • Stawka: 21,00 zł brutto/h
  • Zapraszamy również studentów/ uczniów
  • Benefity: karta MultiSport, Medicover itd.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie I-zmianowym, pon.-pt.
  • Dokładność i skrupulatność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Zadania:

  • Praca w zespole na linii co-packingowej
  • Przepakowanie produktów
  • Etykietowanie produktów
  • Paletyzacja produktów
  • Zabezpieczanie palet z gotowym produktem
  • Załadunek/ rozładunek kontenerów - dla panów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy