Opis stanowiska pracy

Jako nasz pracownik będziesz zajmował się:

  • rozładunkiem i załadunkiem towarów
  • przyjmowaniem dostaw (weryfikacją zgodności towaru z dokumentami magazynowymi)
  • kompletowaniem towaru i przygotowywaniem go do wysyłki
  • magazynowaniem i inwentaryzacją towaru.

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze etatu jak i na część etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • płatny system poleceń pracowniczych
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, programu sportowego OK System, ubezpieczenia grupowego
  • kartę zniżkową na nasze produkty
  • pyszną kawę i herbatę dostępną w naszej kuchni
  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • pracę na magazynie w miejscowości Błonie (Pass 20R).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Homla to nowa marka detaliczna z asortymentem home decor. Centrala nasze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie