Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu, w tym:

  • przyjęcie towarów od dostawców, kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • właściwe rozmieszczenie detali na regałach,
  • przygotowanie zamówień do klienta,
  • wypełnianie stosownych druków i dokumentów,
  • kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość obsługo komputera,
  • doświadczenie w pracy na magazynie w firmie produkcyjnej – min. 1 rok,
  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność i operatywność,
  • mile widziana znajomość branży narzędziowej.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 1- zmianowym od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów,
  • pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk APLIKUJ.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców