Opis stanowiska pracy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy. Produkujemy m. in. dla Fiata, Audi, Porsche, BMW, Alfa Romeo, Peugeot, Suzuki.

Poszukujemy kandydata/ tki na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

-przyjmowanie towarów,

-wydawanie towarów z magazynów,

-wysyłki wyrobu gotowego, przyjmowanie komponentów,

-inne prace magazynowe.

Oferowane korzyści:

-stała praca w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

-zatrudnienie na cały etat

-umowa o pracę, zatrudnenie bezpośrednio przez firmę

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności w przedziale między 2450 a 3000 zł brutto

-możliwość długoletniej współpracy, możliwość rozwoju zawodowego i awansu

-pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystana z opieki medycznej oraz ubezpieczenia dodatkowego na korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 ."

Gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Uprzejmie informujemy iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

- wykształcenie minimum zawodowe

- uprawnienia na wózki widłowe lub chęć zdobycia uprawnień (kurs będzie sfinansowany przez pracodawcę)

- mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazyniera - brak doświdczenia nie stanowi przeszkody w zatrudnieniu

- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, po tym okresie umowa na 33 miesiące, a następna na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców