Klient InfoPraca

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Rozładunek i załadunek pojazdów
  • Kompletowanie towaru, pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • Informowanie o zasobach magazynowych i ewentualnej konieczności uzupełnienia towaru w magazynie
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, rozmieszczanie, układanie i znakowanie przyjętego towaru do magazynu
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Obsługa programu magazynowego
  • Uaktualnianie stanów magazynowych na koniec każdego dnia roboczego
  • Sporządzanie comiesięcznych zestawień stanów magazynowych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie pracy w magazynie oraz znajomość obsługi programu magazynowego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników

MAGAZYNIER

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Szybko rozwijająca się firma inżynieryjno-handlowa z wieloletnim doświadczeniem
i mocną pozycją rynkową
poszukuje Kandydata na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.