Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- rozładunek ciężarówek i przyjęcie towaru,
- przygotowanie i wydanie towarów,
- przygotowywanie dokumentacji wysyłkowych, jakościowych,
- dostawa towaru do klienta.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenia w obsłudze wózka widłowego,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wymagane dokumenty: CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Korea High Tech Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Korea High Tech Polska Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą podzespołów do TV.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka