Magazynier - zmiana nocna!

Gi Group Poland S.A.

Legnica, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 3.200 zł do 3.800 zł brutto + dopłata do godzin nocnych, płatne do 10-go każdego miesiąca, zależne od doświadczenia
  • Praca tylko na nocną zmianę (godziny 20:00 – 4:00 lub 22:00 – 6:00)
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miejsce pracy: Gniewomierz, koło Legnicy
  • Benefity (MultiSport, grupowe ubezpieczenie)

Zadania:

  • Praca w zakresie kompletowania zamówień
  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Przygotowywanie przesyłek

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z obowiązków
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.