Magazynier ze znajomością języka niemieckiego

PowerJobs Sp. z o.o.

okolice Hamburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mówisz po niemiecku? Szukasz pracy od zaraz na jedną zmiany? Ta oferta jest dla Ciebie!

Zadania:

  • przyjmowanie towaru;
  • kompletowanie towaru;
  • stosowanie się do poleceń przełożonego.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
  • prawo jazdy kat. B.;
  • sumienność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zarobki nawet do 8300zł brutto/mc;
  • pracę na jedną zmianę w przedziale 7.00-17.00;
  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych pokojach dwuosobowych;
  • pracę na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu od 50 do 100 euro netto/miesiąc;
  • komfortowe warunki pracy;
  • zapewniamy obuwie robocze;
  • zapewniamy dodatkowe środki bezpieczeństwa w miejscu pracy (stacje dezynfekcyjne, żele antybakteryjne, maseczki).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy