Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2018.

Magazynier - zdobądź uprawnienia na wózki, kartę sportową, zdrowotną, na pizzę

Szczecin, Rajkowo, Przecław, Police, Warzymice, zachodniopomorskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Masz już dosyć ofert proponujących systemy zmianowe? Marzysz o stałych godzinach pracy?

Dołącz do naszego zespołu! Oferujemy pracę w godzinach od 8:00 do 16:00, ponadto możliwość zdobycia doświadczenia i nowych kompetencji oraz zgrany zespół i miłą atmosferę. Dzięki nam będziesz mógł/mogła zdobyć uprawnienia na wózki widłowe. Możliwe jest otrzymanie Karty Medicover, Multisport oraz Pizzaday.

Będziesz odpowiedzialny/a za pakowanie mebli do wysyłki zgodnie z zamówieniem wyświetlonym na skanerze, a także za załadunek i rozładunek towaru.

Oczekujemy jedynie chęci do pracy, zaangażowania i sumienności w wykonywanych obowiązkach

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji