Magazynier - załadunki

ID Logistics Polska S.A.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

- wysyłanie dostaw z magazynu do sklepów
- odbieranie towarów z magazynu i przewóz na rampy załadunkowe
- kontrola stanu towarów wysyłanych i dokumentacji
- porównywanie zgodności stanu faktycznego towarów i opisu zamówienia
- przygotowanie dokumentów do załadunku

Oferta:
- stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
- umowę o pracę, na pełny etat
- wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
- praca dla osób pełnoletnich w każdym wieku
- praca w systemie 3- zmianowym
- bezpieczne i higieniczne warunki pracy
- atrakcyjny system nagród
- atrakcyjny pakiet grupowego ubezpieczenia
- możliwość rozwoju zawodowego (w pierwszej kolejności na wyższe stanowiska awansujemy naszych pracowników)
- rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
- zapewniamy odzież i obuwie robocze

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
- książeczka sanepidu
- umiejętność obsługi komputera
- mile widziana umiejętność obsługi skanera

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka