Magazynier - Zabajka (praca w godzinach 7:00-15:00) 20zł brutto/h

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku pracy:

  • Układanie paczek na magazynie
  • Prawidłowe składowanie towarów
  • Owijanie palet folią
  • Odpowiednie gospodarowanie odpadami i opakowaniami
  • Wykonywanie prac pomocniczych na terenie magazynu
  • Pomoc w transporcie i rozładunku towaru na terenie podkarpacia

Wymagania:

  • Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
  • Punktualność
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę: 7:00-15:00
  • Umowę zlecenie
  • Stawkę 20zł brutto/h
  • Pracę od zaraz
  • Wsparcie ze strony przełożonych oraz innych pracowników z długim stażem pracy :)

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania lub wysłania smsa o treści ’MAGAZYN ZABAJKA - GŁOGÓW MAŁOPOLSKI’ na numer 695066741 :)

Numer referencyjny: MS/06/2021/RZS/MH
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.