Magazynier z wózkiem widłowym

Work Service

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania na stanowisku:

• prace magazynowe: załadunek i rozładunek towaru,

• przygotowywanie towaru do wysyłki,

• obsługa komputera z systemem magazynowym.

Wymagania

Wymagania:

• uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu na podstawie umowy o pracę,

• możliwość długofalowej współpracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka