Magazynier z uprawnieniami UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferta:

  • Stabilne wynagrodzenie + premia
  • Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Umowa o pracęna pełny etat
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Opieka konsultanta Manpower podczas całego okresu zatrudnienia

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Zadania:

  • Prace magazynowe
  • Obsługa magazynu
  • Transport towarów i produktów przy użyciu wózków widłowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials