Magazynier z uprawnieniami UDT/ stabilne zatrudnienie! - Pabianice

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z siedzibą w Łodzi, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT

lokalizacja: Nowe Sady/Łódź

Zadania na tym stanowisku to:
  • załadunek, rozładunek towarów,
  • kierowanie wózkiem widłowym niskiego składowania

Co zyskasz w zamian?
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze (14:00-22:00,22:00-6:00)
  • wynagrodzenie wynoszące: 21 zł/h brutto
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę pracy

Jeśli posiadasz:
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Dołącz do nas!!!

Nad czym się zastanawiasz? Aplikuj już dzisiaj!!

Zapraszamy do kontaktu: 506 561 604

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.