Magazynier z uprawnieniami UDT/ praca od zaraz! - Pabianice

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice
Przyszłe zadania:
  • rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenie towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

Tylko zyskujesz!!
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny
  • bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

A jedynie oczekujemy:
  • uprawnień UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.