Magazynier z uprawnieniami UDT/ atrakcyjna oferta, sam zobacz! - Gorzów Wielkopolski

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gorzów Wielkopolski, Polska, zagranica

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Polska
Twoje zadania:
  • rozładunek i załadunek towarów przy pomocy wózka widłowego
  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

W zamian otrzymasz:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 3600zł brutto, które zwiększamy po okresie próbnym!
  • premie miesięczne nawet do 400 zł
  • darmową opiekę medyczną
  • ubezpieczenie
  • kartę sim do telefonu - smsy, internet i rozmowy na użytek prywatny
  • kartę zniżkową na paliwo
  • bony okazjonalne
  • posiłki w pracy

Jeśli posiadasz:
  • Uprawnienia UDT zezwalające na obsługę wózków widłowych oraz doświadczenia w ich użytkowaniu, to jesteś idealnym kandydatem!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Darmowy posiłek
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Opieka lekarska
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy