Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/04/2018.

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Niepołomice, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • rozlokowanie towaru w magazynie
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • pakowanie produktów końcowych
  • dbanie o ład i porządek w magazynie
  • obsługa wózka widłowego

  • jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia do Klienta
  • wynagrodzenie na poziomie 2700 zł brutto/m-c
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka