Magazynier (z uprawnieniami na wózki widłowe wysokiego składowania)

Ekol Logistics Sp. z o.o.

Koninko, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na stanowisku magazyniera będziesz odpowiedzilana/-y za:

  • załadunek i rozładunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • kompletowanie towarów do wysyłki
  • sprawdzanie dokumentów magazynowych
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6 - 14, 14- 22)
  • opiekę medyczną, dofinansowanie ubezpieczenia grupowego,pakiet multisport
  • prace w małym i zgranym zespole, zapewniającym wspracie w pierwszych dniach zatrudnienia

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada praktyczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
  • zna pakiet MC Office
  • ma wiedzę na temat gospodarki magazynowej
  • wykonuje powierzone obowiążki w sposób uczciwy i dokładny

Prezentacja firmy

Ekol Polska oferuje usługi transportu intermodalnego, magazynowania, kra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie