Magazynier z uprawieniami na wózki widłowe

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Miejsce pracy: Kórnik/ Środa Wielkopolska

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Prace załadunkowe oraz rozładunkowe
  • Wprowadzanie stanów magazynowych do systemu
  • Obsługa skanerów

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego wydane przez UDT
  • Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania magazynu
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę na dwie zmiany
  • Pakiet benefitów - ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multisport, system kafeteryjny MyBenefit
Jesteś zainteresowany? Aplikuj lub Napisz SMS o treści MAGAZYNIER - 606 428 087

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials