Anna Lewecka Serwis Personalny to firma z branży human resources. Rekrutujemy dla firm z różnych obszarów. Naszą misją jest maksymalne dopasowanie firmy i pracownika.

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z UDT

Miejsce pracy: Skórzewo

Zakres obowiązków:

- przygotowanie towaru do wysyłki,
- załadunek i rozładunek towaru,
- lokacja produktów na magazynie,
- przestrzeganie procedur oraz instrukcji składowania i magazynowania.

Oferujemy:

- stawkę godzinową + premie od zaangażowania,
- wolne weekendy,
- umowę zlecenie,
- zatrudnienie możliwe od zaraz,
- początkowe zatrudnienie przez Serwis Personalny,
- po okresie sprawdzającym możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na magazynie,
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych mile widziane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.
Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny