Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier z UDT w Sadach! Wolne weekendy!

Miejsce pracy: Sady k. Poznania, wielkopolskie, Polska
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla Klienta z branży metalowej poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Magazynu

Szukasz pracy, w której wykorzystasz swoje uprawnienia UDT?

Świetnie trafiłeś! Dołącz do naszego zespołu jako Magazynier!

Jakich kandydatów szukamy?
  • Posiadających doświadczenie w pracach magazynowych.
  • Posiadających uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Spełniasz nasze wymagania? Fantastycznie aplikuj już dziś!

Sprawdź jakie czekają na Ciebie obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego czołowego oraz bocznego;
  • załadunek i rozładunek towaru;
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z ruchem magazynowym.

Prawda, że to nic trudnego! Pozwól swojej karierze rozwinąć się.

U nas nie tylko otrzymasz wypłatę na czas.

Z nami możesz zyskać:
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto;
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia premii;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;
  • prace w świetnej lokalizacji w Sadach k/Poznania!

Nie czekaj i już dziś zyskaj rozwojową pracę! Czekamy na Ciebie w Sadach!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy