Magazynier z UDT w Sadach - wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Sady k/Poznania, Polska, zagranica

Miejsce pracy: Sady k/Poznania, Polska
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla Klienta z branży metalowej poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Magazynu

Poszukujesz pracy, w której będziesz mógł wykorzystać swoje uprawnienia UDT?

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Magazynu!

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • doświadczenia w pracach magazynowych
  • posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe

Jeżeli ten opis dotyczy Ciebie, nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Czekają na Ciebie poniższe obowiązki:
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózka widłowego czołowego i bocznego
  • przygotowanie dokumentacji związanej z ruchem magazynowym

Daj sobie szansę na rozwój!

Co zyskujesz, dołączając do naszego zespołu?
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania premii
  • pracę w godzinach od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku
  • pracę w świetnej lokalizacji Sady k/Poznania!

Nie zastanawiaj się i zyskaj rozwojową pracę już dziś!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: a.rzym@ksservice.pl, jkotlarek@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy