MAGAZYNIER z UDT SOCHACZEW

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Sochaczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Magazynier z UDT

Zadania:

Wykonywanie operacji magazynowych zgodnie z obowiązującymi procedurami, (składowanie, załadunki i rozładunki towarów);
Przygotowanie towarów zgodnie z zamówieniem;
Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym;
Wydawanie na produkcję surowców i materiałów zgodnie z zamówieniem;
Prowadzenie inwentaryzacji stanów magazynowych;
Prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie;
Udział w sprawnym funkcjonowaniu magazynu.

Wymagania:

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT);
Znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej;
Odpowiedzialność i sumienność;
Dokładność;
Samodzielność w działaniu;
Dyspozycyjność;
Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

o zatrudnienie OD ZARAZ

o umowę pełno-składkową

o atrakcyjne wynagrodzenie

o pracę 3 zmianową OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (6-14 i 22-6 oraz 14-22 )

o odzież ochronną do pracy

o udział w szkoleniach pracowniczych

o przyjazną atmosferę pracy

o możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

o możliwość awansu

o możliwość przejęcia bezpośrednio przez Klienta

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
24,4PLN - 24,4PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie