ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier z UDT- 4800zł brutto

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków, Bochnia, Kłaj, Limanowa, Brzesko
Zadania:
  • Prace magazynowe przy czynnym korzystaniu ze swoich uprawnień UDT
  • Zaopatrywanie produkcji w komponenty

Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe II WJO UDT
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej

Oferujemy:
  • Możliwość pracy od zaraz na pełen etat w Niepołomicach
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę pracę
  • Możliwość podwójnego zarobku w soboty
  • Podstawa 3900 zł brutto!
  • Premia nawet w wysokości 900 złotych brutto!
  • Przyjazną atmosferę pracy w renomowanej firmie
  • Pracę z zgranym zespole
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów pracowniczych w wielu miejscach - pizzeriach, centrach rozrywki, szkołach językowych

Twój znajomy szuka pracy? POLEĆ NASZĄ OFERTĘ i razem zdobywajcie doświadczenie!

Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials