Magazynier z obsługą wózka widłowego

OTTO Work Force

Tuchom, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tuchom

OTTO Work Force EUROPE Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: MAG/TUCH/05/2020

Wymagania:
- uprawnienia UDT
- dyspozycyjność od 28.05 do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godzinach 4-12; 12-20 oraz do dwóch sobót w miesiącu w godzinach 8-16
- kondycja pozwalająca na pracę fizyczną

Obowiązki:
- rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania,
- sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych,
- prace operacyjne na magazynie
- obsługa skanera

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- premię miesięczną
- pracę w renomowanej firmie kurierskiej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.